Celodenný Mindfulness MBSR workshop

 

Čo je cieľom  Mindfulness MBSR workshopu

Informatívny a zároveň praktický celodenný Mindfulness MBSR workshop – ochutnávka Mindfulness pre tých, ktorí by sa radi dozvedeli viac o tomto koncepte. Cieľom je edukácia a umožnenie praktického vyskúšania a zažitia ukážok psychických a fyzických cvičení Mindfulness.

 

Čomu sa budeme venovať:

 • Čo je to Mindfulness a MBSR program
 • Opica v hlave a ako ju skrotiť
 • Benefity Mindfulness
 • Ako byť mindful?
 • Mindfulness a stres
 • Mindfulness: Je to niečo pre mňa?
 • Celý workshop bude popretkávaný početnými zážitkovými cvičeniami a praktikami Mindfulness – všímavosti zameranými na vystúpenie z automatického pilota, stíšenie a uzemnenie, pozornosť a všímavosť k prítomnému okamihu, telu, dychu, myšlienkam, emóciám a všetkým zmyslom.

Ako workshop prebieha

Prebieha buď u nás v príjemných priestoroch v Bratislave v Ružovej doline a v Košiciach, vo Vašej spoločnosti, alebo kdekoľvek v hoteli podľa dohody.

Workshop je určený pre manažérov spoločnosti alebo celé tímy.

 

Pre koho je cvičenie určené

Workshop je ochutnávkou Mindfulness pre organizácie i jednotlivcov, ktorí pracujú v hektickom, na výkon zameranom prostredí a častokrát sú vystavení akútnemu alebo chronickému stresu, únave či napätiu. Mindfulness ponúka psychické a fyzické cvičenia, účinky ktorých sú overené početnými klinickými štúdiami. Pravidelné cvičenia Mindfulness znižujú stres, pomáhajú stíšiť sa, lepšie sa skoncentrovať a následne aj podávať lepší pracovný výkon. Ocenia ich nielen manažéri, ale aj ostatní zamestnanci, ktorí hľadajú spôsoby, ako pomocou vlastných zdrojov znižovať účinky stresu, žiť viac v prítomnosti, dosiahnuť rovnováhu a zachovať si psychické i fyzické zdravie. Po absolvovaní ochutnávky je možné pokračovať v dochádzkovom kurze a hlbšie sa oboznámiť s praxou Mindfulness.

Cena: na vyžiadanie v závislosti od počtu účastníkov, miesta konania a pod..

Lektor: Mária Boťanská – trénerka Mindfulness MBSR

Lektor: Kvetoslava Sarvašová – trénerka Mindfulness MBSR

 

Objednať workshop

   


  e
  Top