Mindfulness MBSR koučing

 

Čo je cieľom Mindfulness MBSR koučingu?

Skúšali ste to už sami a nikdy ste nevydržali?

Ak ste zaneprázdnený a nemáte čas zúčastňovať sa skupinového dochádzkového kurzu, ponúkame individuálny koučing Mindfulness, čo možno najviac prispôsobený vašim časovým možnostiam. Cieľom je poskytnúť vám  intenzívnu podporu odborníka a umožniť  oboznámenie sa  s vybranými  zručnosťami, princípmi a postojmi, ktoré trénujeme v klasickom  skupinovom 8-týždňovom kurze MBSR. Samotná interakcia medzi lektorom a klientom predstavuje iba 20% času, zvyšok je venovaný zážitkovým aktivitám a praxi.

 

Čomu sa budeme venovať:

  • Cvičenia všímavosti na stíšenie a uzemnenie
  • Cvičenia na kontrolu neužitočného myslenia
  • Cvičenia všímavosti so zameraním na zvládnutie stresu a ťažkých situácií
  • Cvičenia všímavej komunikácie
  • Všímavý pohyb
  • Cvičenia na stabilitu a odolnosť

 

Ako prebieha Mindfulness koučing

Individuálny koučing Mindfulness prebieha na základe dohody o mieste a čase s prihliadnutím na požiadavku klienta. Jedno stretnutie trvá 90 min. Odporúčame min. 4 stretnutia v priebehu 2 mesiacov.

 

Pre koho je cvičenie určené

Pre všetkých, ktorí sú dlhodobo vystavení  stresu a hľadajú účinný a zdraviu neškodlivý spôsob  jeho zvládnutia pomocou vlastnej aktivity, disciplíny a zdrojov. Nie je to rozprávanie sa o problémoch či o strese, sú to konkrétne techniky a cvičenia, ktoré sa môžete naučiť  po vedením odborníka a  zaviesť  ich do svojho života navždy.

Dátum: podľa individuálnej dohody

Akciová cena: 35 EUR/60 min. (počas obdobia koronavírusu)

Balíček 3 sedení v trvaní 60 min.: 90,00 EUR. Tento balíček obsahuje okrem 3 stretnutí aj profesionálne nahrávky na domáce cvičenia.

Lektorky:

Bratislava  – Mária Boťanská – kontakt: kurzy@mindfulness-mbsr.sk

Košice – Kvetoslava Sarvašová – kontakt: mindfulness.kosice@gmail.com

 

 

 
Mám záujem

e
Top