Pravidelné cvičenia u Vás vo firme

 

Čo je cieľom pravidelných cvičení Mindfulness MBSR

Cieľom Mindfulness cvičenia u vás vo firme  je poskytnúť  zamestnancom zaujímavý benefit priamo na pracovisku. Počas hektického dňa plného úloh, telefonátov, termínov či mítingov je krátke stíšenie sa, uzemnenie či meditácia všímavosti významným prvkom psychohygieny na pracovisku. Cieľom je taktiež podporiť zamestnancov v tom, aby sa neskôr sami naučili zastaviť sa počas dňa, urobiť si psychohygienickú prestávku a dobiť  si mentálnu energiu inak, ako kávou alebo cigaretou…..a v pohode prežiť aj rušný deň v práci.

 

Čomu sa budeme venovať:

 • Cvičenia na stíšenie a uzemnenie
 • Cvičenia na „spriatelenie sa“ so stresom
 • Cvičenia na skrotenie opice v hlave
 • Cvičenia všímavosti so zameraním na zvládnutie ťažkej situácie
 • Všímavý pohyb
 • Cvičenia na stabilitu a odolnosť
 • Cvičenia v tichu
 • Cvičenia na sprítomnenie a mnoho, mnoho iných…..

 

Ako prebiehajú cvičenia:

Cvičenia u vás vo firme sa po dohode konajú vždy v rovnaký deň/čas a v dohodnutom trvaní ( zvyčajne 45 min. – 1 hodina),  či už  vo forme tichej hodinky, obednej meditácie alebo rannej hodinky, záleží na výbere klienta. Zamestnanci tak majú možnosť min. raz týždenne absolvovať skupinové  Mindfulness cvičenie s lektorom priamo na pracovisku. Nie je potrebné žiadne špeciálne oblečenie, či vybavenie, postačí uzatvorená tichá miestnosť so stoličkami.

 

Pre koho je cvičenie určené

Mindfulness cvičenie je určené pre všetkých, ktorí chcú lepšie pracovať so stresom, predchádzať únave a vyhoreniu a zaujala ich meditácia všímavosti. Môžu využiť tento nadštandardný benefit priamo na pracovisku. Ak už meditujú samostatne doma s pomocou  nahrávky, meditácia vedená naživo v skupine  môže podporiť a posilniť ich individuálne cvičenie.

Dátum: podľa dohody s klientom

Cena: 150 EUR/hod

Lektor Bratislava: Mária Boťanská – trénerka Mindfulness MBSR

Lektor Košice: Kvetoslava Sarvašová – trénerka Mindfulness MBSR

 

 

Objednať cvičenia


     e
  Top