Miroslava Atanasová


Pôsobím ako ICF koučka, mentorka, konzultantka, certifikovaná lektorka mindfulness pre deti, mládež a dospelých

S kolegyňou Majkou Boťanskou sme v roku 2021 založili prvý Mindfulness program pre deti a tínedžerov na Slovensku. O dva roky neskôr sme vytvorili akreditovaný kurz Lektor mindfulness pre deti a mládež, v ktorom pôsobím ako lektorka a odborná garantka.

Vyštudovala som manažment a ekonomiku, čo som naplno využila na rôznych manažérskych pozíciách, neskôr pri tvorbe manažérskych vzdelávacích programov. Moju pozornosť odjakživa priťahoval rozvoj osobnosti, preto som svoje vysokoškolské vzdelanie doplnila množstvom kurzov zameraných na vzdelávanie v oblasti soft skills.

Viac než 15 rokov sprevádzam druhých na ceste sebarozvoja, objavovania vlastnej sebahodnoty a vnútornej rovnováhy. Viedla som množstvo individuálnych sedení a školení v oblasti soft skills buď priamo vo firmách alebo vzdelávacích centrách (CĎV Univerzity Komenského, Akadémia pozitívneho života, MB Brand Academy ai.)

Venujem sa aj písaniu a literárnej tvorbe. Pre deti som napísala: Rozprávky pre bábätká v brušku, Sedem farieb dúhy s Rozprávkovými meditáciami, Ty a Dobrostrom, Múdrostrom a Zlatostrom, ai.

Napísala som aj niekoľko eBookov pre dospelých, ako napr. Čaro vnútornej motivácie, Vyhorenie – šanca pre tvoj rast, Cvičenie pre omladenie tváre i duše, Ako cez aktívne počúvanie zlepšiť svoje vzťahy, ai. Pravidelne prispievam svojimi článkami do časopisu Balans do rubriky motivácia. Ako lektorka meditačných techník tvorím meditácie a afirmácie pre deti aj pre dospelých.

Moje certifikáty nájdete na: https://sebarozvoj.eu/certifikaty/ Moju knihu Rozprávky pre bábätka v brušku nájdete na https://www.martinus.sk/864573-rozpravky-pre-babatka-v-brusku/kniha
a knihu Sedem farieb dúhy na https://www.martinus.sk/search?q=sedem+farieb+duhy
 
e
Top