• Ochutnajte s nami Mindfulness MBSR  

 

Čo je cieľom Mindfulness workshopu?

Mindfulness workshop je ochutnávkou celého programu Mindfulness MBSR. Deň, kedy sa stíšime a vystúpime z autopilota všedných dní do uvedomovania prítomného okamihu. Budeme sa učiť  ako “precítiť” svoje telo. Ako sa spriateliť so svojim telom a jeho fyzickými pocitmi, ako pracovať s túlajúcimi sa myšlienkami a emóciami, ktoré sú reakciou na našu myseľ. Budeme trénovať ako sa pozerať na myšlienky bez toho, aby sme sa stali súčasťou ich príbehu. Precvičíme si ako pristupovať k ťažkým situáciám, ktoré nás často v živote trápia a ako zmeniť láskavým uvedomovaním prístup k sebe samému. Počas ochutnávky komplexného programu Mindfulness na workshope zistíte, ako Vám tieto techniky môžu v živote pomôcť a sami sa rozhodnete, či chcete pokračovať v pravidelných meditáciách alebo 8 – týždňovom kurze.

 

Čomu sa budeme venovať:

  • Cvičeniam na stíšenie, uzemnenie a vystúpenie z automatického pilota
  • Cvičeniam na „spriatelenie sa“ s telom
  • Cvičeniam na tréning zaneprázdnenej mysle
  • Všímavému pohybu
  • Cvičeniam na uvedomovanie si myšlienok, emócii, pocitov a zmyslov
  • Cvičeniam na prekonávanie ťažkých situácií
  • Cvičeniam na láskavý prístup k sebe samému

 

Ako workshop prebieha

Workshop je celodenný. Prebieha v Bratislave v Mindfulness centre na Peterskej 8. v Ružinove. Počas workshopu si povieme základné princípy Mindfulness – všímavosti, budeme sa venovať cvičeniam a technikách Mindfulness, Spoločne sa stíšime, vyskúšame všímavé jedenie, všímavý pohyb a ukotvene svojej mysle v tele a v dychu. A precvičíme láskavý prístup k sebe samému.  Ak počasie dovolí, budeme trénovať aj vonku na záhrade.

Pre koho je Mindfulness workshop určený

Workshop je určený pre všetkých ľudí, ktorí chcú zlepšiť svoj život, naučiť sa pracovať so stresom a svojou zaneprázdnenou mysľou. Pre ľudí, ktorí trpia chronickým i bolesťami, úzkosťou, cítia sa byť vystresovaní a nevedia ako sa pohnúť v živote ďalej.

Workshop nenahrádza tréning pre ľudí, ktorí chcú byť trénerom Mindfulness MBSR.

 

Najbližší workshop: streda 29.9.2021, v čase od 9,00 – 16,30.

Cena: 85€ vrátane obedu a pitného režimu.

Objednať workshop

 


 

 

e
Top